STIGA

V této části našeho eshopu naleznete kompletní sortiment zahradní techniky renomované švédské značky Stiga. Zahradní sekačky, řetězové pily a traktůrky od Stigy vám můžeme nabídnout v mnoha provedeních a v mnoha různých výkonech. Stiga je tradiční švédská značka, která byla založena roku 1934. Na českém trhu působí více než 20let a řadí se tím k nejstabilnějším hráčům na trhu.

Zahradní sekačky, traktůrky, řetězové pily a ostatní sortiment Stiga je určen nejen pro domácí, ale i pro pro profesionální využití. 

Na kompletní zahradní techniku Stiga poskytuje výrobce garanci 2 roky, což zvyšuje užitnou hodnotu všech benzinových a elektrických zahradních sekaček a traktůrků této značky.

loading

Věříme, že vás naše nabídka zahgradní techniky Stiga zaujala a našli jste to, co jste hledali. V případě že se tak nestalo, nebo potřebujete doplnit jakékoli informace týkající se jakékoli sekačky, traktůrku nebo řetězové pily Stiga, nebo chcete jen poptat náhradní díl či zajistit opravu jiného stroje, neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte na 734 370 285 nebo napište na e-mail obchod@znackovenaradi.eu , kde dostanete potřebné informace týkající se nejen sekaček Stiga, od odborně vyškolených techniků.