Sněžná fréza HECHT 9036 - benzínová

Jednostupňová benzínová fréza bez pojezdu.Výkon 3,5 HP. Záběr (Š) 36 cm, (V) 25 cm. Hmotnost 23 kg. 4-taktní OHV motor.
Doprava zdarma
Sněžná fréza HECHT 9036 - benzínová
  • Dostupnost:skladem
  • Doba dodání:do týdne
  • Vaše cena: 4 990  s DPH (4 124  bez DPH)
ks

Možnost on-line plateb

Kartou nebo okamžitým převodem.

HECHT 9036 je výkonná jednostupňová sněhová fréza, poháněná vzduchem chlazeným, čtyřtaktním motorem o výkonu 3,5 HP a objemu 97 cm3. Ocelový šnek této frézy je osazen pryžovou lamelou, která bezpečně odklidí sníh až na samotný podklad z upravených ploch, jako je asfalt, beton, zámkové dlažby a podobně. Právě tato konstrukce šneku je velice šetrná k podkladu a nehrozí tak například poškrábání, či jiné poškození drahé dlažby. Maximální rychlost šneku dosahuje až 1450 otáček za minutu, takže fréza zvládne odhodit sníh až do vzdálenosti 8 metrů. Pracovní záběr frézy je 36 cm a snadno si poradí až s 25 cm silnou sněhovou pokrývkou. Směr i vzdálenost odhazovaného sněhu je možné řídit pomocí otočného komína v rozsahu 190°.

Fréza je bez motorového pojezdu, k manipulaci slouží kola na zadní straně šasi stroje a při odklízení sněhu je fréza částečně posouvána vpřed samotným šnekem. Při celkové hmotnosti stroje pouhých 23 kg je tak manipulace s frézou velice snadná.

Kompaktní rozměry v kombinaci s vysokým výkonem této frézy z ní činí velice obratného a rychlého pomocníka, který si poradí nejen se sněhem na úzkých chodnících a přístupových cestách, ale stejně snadno a rychle zvládne odházet i sníh před vjezdem do garáže.

Díky spalovacímu motoru nejste při práci omezováni žádnými přívodními kabely, použít frézu lze tedy i v místech, kde není dostupná elektrická energie. Jelikož je fréza určena k provozu v zimních měsících, je motor pro snadné startování vybaven sytičem a primerem pro nástřik paliva.

Protože madlo frézy je možné složit pouhým uvolněním křídlových matic, frézu můžete snadno převážet v automobilu, nebo pohodlně uložit mimo sezónu.

Sněžná fréza HECHT 9036 - benzínová jednostupňová + Doprava ZDARMA

Parametry

Motor Hecht 4-taktní
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Jmenovitý výkon SAE J1940 1,2 kW / 1,7 HP
Výkon 3,5 HP
Pracovní záběr 36 x 25 cm
Hmotnost 23 kg
Nastavení komínu 190°

Bolí vás záda z věčného shrnování sněhu a tak byste si rádi pořídili sněhovou frézu?

Pokud potřebujete s výběrem sněhové frézy pomoci, tak jste na správné adrese. Díky naší více než 20-ti leté praxi v oboru prodeje a servisu obráběcích strojů a zahradní techniky, vám dokážeme odborně a ochotně poradit nejen s výběrem vhodného modelu sněhové frézy.

Při výběru sněhové frézy bychom měli nejprve zhodnotit velikost plochy, kterou chceme udržovat, přístupnost elektrické energie a četnost použití. Pokud se nám jedná o menší plochu s možností připojení stroje na síť elektrické energie, tak by naše potřeby měla splňovat sněhová fréza elektrická.

Pokud však potřebujeme udržovat větší plochy, na kterých nemáme možnost připojení el. energie, tak je třeba  vybrat jeden z benzínových modelů sněhových fréz. Tyto sněhové frézy se vyrábějí v různých šířkách záběru,  s pohonnými koly nebo pásy, elektrickými startéry pod..

 Pokud si stále nejste jisti výběrem vhodné sněhové frézy, tak nás neváhejte kontaktovat ne tel. 734 370 285, nebo nám napište na znackovenaradi@email.cz .

  • Váha (gr):21000
  • Rozměry balení:58x41x40

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.