Robotická sekačka ZCS ROBOT PRO TECH L35i (15)

Robotická sekačka ZCS ROBOT PRO TECH L35i (15) + Doprava a Dárek ZDARMA

Ochranné pracovní brýle a pracovní rukavice ZDARMA
Ochranné pracovní brýle a pracovní rukavice ZDARMA

Dárek ZDARMA

Dárek
Doprava po ČR ZDARMA
Robotická sekačka ZCS ROBOT PRO TECH L35i (15)
  • Dostupnost:skladem
  • Doba dodání:do 1 až 3 dnů
  • Původní cena:108 990 
  • Vaše cena: 86 990  s DPH
  • (71 893  bez DPH)
ks

Možnost on-line plateb

Kartou nebo okamžitým převodem.

Robotická travní sekačka ZCS PROTECH L35i - Inteligentní a interaktivní, robustní, intuitivní a bezvadný, inovační konstrukce a flexibilita.

Max. doporučená plocha: 7.000 m2

Typ motoru: Bezkomutátorový

Baterie Li-Ion: 1x 15 Ah

Max. přípustný svah: 45%

Max. svah: 35%

Svah na vějším okraji nebo u obv. vodiče: 20%

Průměrná doba provozu: 7:00 hod.

Dobíjecí režim: Kontakt

Typ čepele (nože): 4-bodová hvězdicová čepel

Sekací šířka: 36 cm

Sekací výška: 24-64 mm

Spirálový sekací systém: ANO

Sekací systém SDM: ANO

Nekonečný sekací systém INFINITY: ano

Úsporný režim: ANO

Dešťový senzor: ANO

Počet pracovních ploch : 8

Modul ZCS Connect (GPS, GSM): ANO

Uživatelské rozhraní: Dotykový displej

Ovládání aplikací: ANO Bluetooth - GSM

Přijímač Bluetooth: ANO

Smart asistent: ANO

AMICO: volitelné příslušenství

Snímač zvednutí/překlopení: ANO

Tlačítko nouzového zastavení: ANO

Bezpečnostní PIN: PIN a geo-oplocení

Délka obvodového vodiče: 0 m (na dokoupení)

Upevňovací hřeby: 20 ks (zbytek na dokoupení)

Nabíjecí stanice: ANO Hmotnost včetně baterií: 18,4 kg

Velikost robota (dxšxv): 700x480x300 mm

Profil kol: Pružná pryž

Akustický výkon: 69 dB(A)

Stupeň krytí: IP44

Robotická travní sekačka ZCS PROTECH L35i - Inteligentní a interaktivní, robustní, intuitivní a bezvadný, inovační konstrukce a flexibilita.

Model PROTECH L35i je určen pro plochy až 7.000 m2 s až osmi oddělenými zelenými sekcemi a je ideální pro všechny, kdo vyžadují robustní, vysoce výkonný a inovační robot . Nové uživatelské rozhraní s velkým, standardním dotykovým displejem zajišťuje jednoduché a intuitivní ovládání robota. Díky dotykovému displeji, pokročilým navigačním systémům a standardnímu modulu ZCS Connect jsou tyto roboty extrémně efektivní a inovační.

Zcela nový model PROTECH L35i je koncentrátem inovací a pokročilých technologií. Radost z dobře upraveného a kdykoliv dostupného trávníku se s robotickými sekačkami na trávu řady TECH line stává realitou. Výrobek, u nějž se nejpokročilejší technologie snoubí s elegancí. Řada robotů na sekání trávy, které se vždy snaží o vysoký sekací výkon , vysoké úrovně inovace a kvalitní materiály a konstrukci .

Model PROTECH L35i je schopen zvládat trávníky plochy až 7 000 m2 a  pracovat nepřetržitě sedm hodin , to vše při zachování vysokého sekacího výkonu. Dotykový displej umožňuje jednoduché a intuitivní programování. Standardní modul ZCS Connect zajišťuje bezpečné a snadné použití take díky kompatibilitě s nejoblíbenějšími  hlasovými asistenty  (SMART ASSISTANT).

HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA :

- Vysoce účinné bezkomutátorové motory

- Výkonné Li-Ion baterie kapacity 15 Ah

- Svahy až 45 %

- Zvládá až 8 oddělených ploch

- Sekací systém SDM

- Patentovaná přední kola

- Modul ZCS Connect

- Snímač úsporného režimu

- Přijímač bluetooth

- 4bodová hvězdicová čepel délky 36 cm

LI-ION BATERIE , které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.

Základní deska poslední generace . Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.

Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.

Vynikající hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 45%.

Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.

Inovační a kompaktní . Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.

Přijímač bluetooth : Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.

Senzor Úsporného Režimu : Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota. Bezkomutátorové motory : Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost. Dešťový senzor : Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice. Spirálový sekací systém : Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání. Sekací systém SDM: Satelitní navigační systém založený na pokročilých algoritmech, umožňuje robotovi rozpoznat právě posekané oblasti. Robot vytváří virtuální mapy a pamatuje si pracovní dobu používanou pro každou oblast, čímž zajišťuje úsporu času a větší efektivitu.

Modul ZCS Connect : Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.

Flexibilní pryžové zadní kolo:   Pro vynikající přilnavost na všech typech terénu, dokonce i na mokrém povrchu.

NAVRŽENO A VYROBENO V ITÁLII

Robotická sekačka ZCS ROBOT PRO TECH L35i (15) + Doprava a Dárek ZDARMA

Při výběru vhodné robotické sekačky bychom měli kromě kvalitní značky samozřejmě zohlednit výkon, tedy velikost sečené plochy, kterou je robotická sekačka schopna kvalitně obhospodařit. V podstatě všechny robotické sekačky pracují na principu mulčování sečené trávy ve vymezené ploše a tudíž je třeba počítat s tím, že budou zejména v jarním období častěji pracovat. Valná většina, hlavně kvalitních robotických sekaček je vybavena možností programování týdenních cyklů. U robotické sekačky je rozhodující faktor počet nožů, výkon baterie a systém řízení a nastavení. Od těchto parametrů se odvíjí výsledný efekt posečeného trávníku.

Pokud si stále nejste jisti výběrem vhodné kvalitní robotické sekačky neváhejte se na nás obrátit na tel 737 243 823 nebo na email znackovenaradi@email.cz

  • Váha (gr):18400

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.