Robotická sekačka - HECHT 5615

Novinka
Doprava po ČR ZDARMA
Robotická sekačka - HECHT 5615
  • Dostupnost:skladem
  • Doba dodání:do 2 až 3 dnů
  • Vaše cena: 17 990  s DPH
  • (14 868  bez DPH)
ks

Možnost on-line plateb

Kartou nebo okamžitým převodem.

Robotická sekačka poseká váš trávník bez práce. Pravidelně v nastavený čas bude vyjíždět do zahrady a váš trávník bude udržovat neustále perfektně zastřižený. Stačí ji podle návodu správně nastavit, umístit dobíjecí stanici a vymezit jí kabelem prostor, ve kterém má pracovat. Samotná instalace nezabere více času, než jedno posečení trávníku běžnou sekačkou a tím vaše práce končí. Sekačka pak v nastavených časech pravidelně vyjíždí pečovat o trávník. Jakmile systém sekačky zjistí, že energie v akumulátoru nebezpečně poklesla, sekačka se automaticky vrátí do dobíjecí stanice. Po dobití pokračuje v práci. Vybavena je dešťovým senzorem, dokáže tedy práci přerušit a odložit, pokud prší. Díky tomu, že sekačka může sekat prakticky denně, trávník netrpí šoky z nárazového sečení a lépe prospívá. Drobné kousky stébel, které sekačka odsekává, pak fungují jako mulč, slouží jako hnojivo. Zároveň tak nevzniká ze sečení žádný odpad.

Proti odcizení je sekačka chráněna PIN kódem. Bez jeho znalosti nelze sekačku spustit, proto je pro zloděje sekačka nepoužitelná. Zcela ukryta pod sekačkou rotuje hlava s trojicí nožů, které by po zvednutí sekačky nebo jejím převrácení mohly být nebezpečné. Proto je stroj vybaven čidly, která zajistí, že se nože při zvednutí sekačky okamžitě zastaví. Pro další nepředvídané situace je sekačka na vrchním krytu vybavena velkým tlačítkem, kterým ji lze rovněž kdykoli okamžitě zastavit. Výšku sečení je možné nastavit od 20 do 60 mm.

Sekačka je vybavena bezuhlíkovými motory. Pro sekačku HECHT 5615 je maximální doporučená plocha sečení do 1500 m2. Sekačka vyjíždí sekat v naprogramovaných intervalech, které si uživatel může nastavit tak, aby jej sekačka na zahradě nerušila.

Součástí dodávky sekačky je nabíjecí základna, nabíjecí zdroj, akumulátor, 220 m kabelu pro vymezení plochy sečení a zajišťovací kolíky pro ukotvení základny.

Baterie - accu Li-Ion DC 20V

Kapacita baterie - 5,0Ah

Záběr - 180mm

Výška sečení - 20 - 60mm

Doporučená plocha sečení - 1500m2

Bluetooth aplikace - Android, iOS

Nabíjecí stanice - ano

Šasi - plastové  

LED displej - ano

Nabíjení - přední

Počet nožů - 3 nože

Vymezovací kabel dovávaný se sekačkou: AWG 18, 220 m, průměr 1,0237 mm, průřez 0,823 mm2

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.