HECHT 5051 5in1 - accu sekačka s pojezdem

Akumulátorová sekačka na trávu se záběrem 51cm. Napětí 40V. Objem koše 60 l. S pojezdem. Doba práce na jedno nabití max. 65min., což by mělo postačit k posečení plochy cca 600m2. Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
Doprava zdarma
  • Dostupnost:skladem
  • Doba dodání:do 1 až 3 dnů
  • Vaše cena: 8 490  s DPH (7 017  bez DPH)
ks

Možnost on-line plateb

Kartou nebo okamžitým převodem.

HECHT 5051 je akumulátorová sekačka s pojezdem. V šasi sekačky je prostor pro dva 40V akumulátory (nejsou součástí dodávky). Maximální doba práce s dvojicí 4Ah na jedno nabití je až 64 minut, zpravidla více, než postačí na posečení až 600 m2 plochy pravidelně udržovaného trávníku. Tato plocha je však podstatně ovlivněna délkou a hustotou trávníku, ale i členitostí pozemku. Sekačku je však možné provozovat i s jedním akumulátorem, doba práce na nabití je pak samozřejmě poloviční.

Pokud by pár akumulátorů na posečení celého pozemku nestačil, lze volitelně dokoupit další. Případně sekat s jedním akumulátorem a druhý mezitím dobíjet

Tyto akumulátory se značkovými články Samsung pak můžete využít v rámci dalších strojů ACCU programu 5040, což podstatně ušetří nejen pořizovací náklady, ale i náklady spojené s provozem a údržbou těchto produktů.


Sekačka v sobě snoubí výhody elektrického motoru, který neprodukuje žádné emise, je tichý a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu a výhodami sekaček se spalovacím motorem, které jsou nezávislé na zdroji energie. Není tedy třeba složitě připravovat a tahat za sekačkou přívodní kabely, nebo startovat složitý spalovací motor. Stačí jen zasunout nabitý akumulátor a sekačka je připravena.
Díky velice snadnému ovládání a údržbě omezující se prakticky jen na nabíjení akumulátoru a pravidelné broušení nože je sekačka vhodná i pro seniory.

Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.

Akumulátory ani nabíječka nejsou součástí dodávky sekačky.

Sekačka na trávu, Aku sekačka HECHT 5051 5in1 + Doprava ZDARMA

Potřebujete novou sekačku na trávu a přemýšlíte o aku sekačce na trávu?

Při výběru vhodné aku sekačky na trávu je třeba brát zřetel na velikost a členitost sečené plochy. Dle těchto parametrů je možné vybírat mezi aku sekačkami na trávu s pojezdem či bez pojezdu. Aku sekačky na trávu s pojezdem volíme především na středně velké a větší zahrady. Naopak na zahradách menší velikosti si vystačíme s aku sekačkami bez pojezdu. Dalším velice důležitým parametrem při výběru aku sekaček na trávu je kapacita a napětí baterie resp. akumulátoru. Tyto prarametry vypovýdají o tom kolik metrů čtverečních je schopná aku sekačka posekat na jedno nabití.

Pokud si stále nejste jisti výběrem aku sekačky na trávu, neváhejte nás kontaktovat na tel. 734 370 285, nebo pište na znackovenaradi@email.cz 

  • Váha (gr):35000
  • Rozměry balení:91x57.2x43.3

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.