Fiskars

V této části našeho eshopu naleznete kompletní sortiment zahradního nářadí renomované finské firmy FISKARS. Sekery, rýče, lopaty, hrábě, hrabla, zahranické nůžky a mnoho jiného zahradního nářadí FISKARS vám můžeme nabídnout v mnoha provedeních a v mnoha různých výkonech. FISKARS je tradiční finská značka, která byla založena roku 1649. Na českém trhu působí více než 20let a řadí se tím k nejstabilnějším hráčům na trhu.

Sekery, rýče, lopaty, hrábě, hrabla, zahranické nůžky a ostatní sortiment FISKARS je určen nejen pro domácí, ale i pro pro profesionální využití. 

 

loading

Věříme, že vás naše nabídka zahradního nářadí FISKARS zaujala a našli jste to, co jste hledali. V případě že se tak nestalo, nebo potřebujete doplnit jakékoli informace týkající se nářadí FISKARS, nebo chcete jen poptat náhradní díl či zajistit opravu, neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte na 734 370 285 nebo napište na e-mail obchod@znackovenaradi.eu , kde dostanete potřebné informace týkající se nejen nářadí FISKARS, od odborně vyškolených techniků.