Black & Decker

V této kategorii našeho eshopu naleznete kompletní sortiment značky Black and Decker. V akční nabídce Black and Deckeru naleznete jak elektrické ruční nářadí, tak i aku nářadí. Značka Black and Decker působí na evropském trhu více než 20 let a řadí se tím k nejstabilnějším hráčům na trhu.

Elektrické ruční nářadí Black and Decker je určeno nejen pro kutily a řemeslníky, ale mnoho nářadí je také určeno k trvalému zatížení a pro profesionální využití. Na většinu strojů od Black and Decker je poskytována garance 2 roky. Věříme, že se i vy stanete našimi spokojenými zákazníky.

loading

Flexibilní škrabka HCS 30x50mm

Dostupnost: na cestě
157  130  bez DPH

Věříme, že vás naše nabídka elektrického ručního nářadí Black and Decker zaujala a našli jste to, co jste hledali. V případě že se tak nestalo, nebo potřebujete doplnit jakékoli informace týkající se elektrického ručního nářadí Black and Decker, neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte na 734 370 285 nebo napište na e-mail obchod@znackovenaradi.eu , kde dostanete potřebné informace týkající se Black and Deckeru, od odborně vyškolených techniků.